Prosto ze Stajni
Seria wydawnicza: Prosto ze Stajni

Szanowni Państwo! Witam Państwa serdecznie na łamach nowego magazynu sportowego. Jakiego sportu? Wyścigów konnych oczywiście! Ten królewski sport niedługo zawita do Sarmacji za sprawą Auterrskiego Toru Wyścigów Konnych! Wielkie pieniądze, cudowne klacze i rumaki oraz piękne kobiety, już wkrótce zagoszczą na Auterrskim Torze. W tej serii artykułów „Prosto ze Stajni” będziemy omawiać konie i ich właścicieli. A więc zaczynajmy!

Joanna Izabela

Prześwietna Joanna Izabela to Królowa Teutonii i zarazem wielka miłośniczka wierzchowców. Posiada ona w swojej stajni 2 konie. Jedną klacz pełnej krwi teutońskiej i jednego rumaka tejże samej rasy. Przedstawmy je.


Konge
Konge to po polsku „królowa” i nie ma się co dziwić. Ta klacz pełnej krwi teutońskiej to prawdziwe zwierzę z klasą i ogładą. Piękne muskularne ciało o perlinowym umaszczeniu, cudowna falująca grzywa i zwisający ogon. To wszystko nadaje temu dwuletniemu koniu niepowtarzalny charakter i zacięcie do walki.

Zdjęcie
0x580uE2.jpg
Konge - úr Vokkrúmak - 2 lata - KlaczFráhat
Fráhat! Wolność! Jak to pięknie brzmi! Ten 3 letni ogier z pewnością wzbudza zachwyt u innych właścicieli. Kare umaszczenie, przepiękny rozczesany ogon, dostojny krok. To wszystko sprawia, że Fráhat jest na ustach wszystkich miłośników czworonożnych. Z pewnością o tym úr Vokkrúmak'u będzie jeszcze głośno.

Zdjęcie
4516wTR3.jpg
Fráhat - úr Vokkrúmak - 3 lata - Ogier


To by było dzisiaj na tyle. Liczę na ciepłe przyjęcie serii i zachęcam do czytania następnych części, a w nich następni właściciele i ich konie. Ponadto później dołączy seria „Z Toru”, gdzie będziemy analizować terminarz, gonitwy i ich wyniki. Do zobaczenia na Torze!
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Alexander Rose, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
5 746,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Filip I Gryf, Albert Jan Maat von Hippogriff, Alexander Rose, Bartosz von Thorn-Janiczek, Joanna Izabela, Adam Jerzy Piastowski, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Piotr vel Bocian.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Piękne konie!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
No widać, że JKM trzyma jedynie ładne koniki. ;-)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Piękne okazy, liczę na ciekawą rywalizacje na Torze :)
Permalink
Grzegorz von Hippogriff-Czartoryski
Nie mogę się doczekać na tę rywalizację - Jak tor będzie wielki od piękności, to i rywalizacja będzie pękać z czystej gry.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.