Gazeta Teutońska, ramael, 10.03.2020 r. o 14:14
W czym na Koronację?

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
G4woXNlw.png

Jak wszyscy dobrze wiemy ostatnie dni to czas napiętych przygotowań i wytężonych kalkulacji. Już w najbliższą sobotę odbędzie się uroczystość koronacji księcia Sarmacji. W obliczu kolosalnych wydarzeń potrzeba kolosalnych rozwiązań. W tym drażliwym momencie czas wesprzeć naszych zaufanych klientów i czytelników rozwiązaniami, na których można polegać.

Dom Mody Auterra opracował kilka propozycji na to jak zostać zauważonym i zapamiętanym w trakcie sobotnich uroczystości. Oto sugestie prosto od ekipy naszych utalentowanych projektantek, projektantów, szwaczy i szwaczek:
1. Na stażystę NIA

6X0LLgcZ.png

Lubisz skupiać uwagę rozmówcy na swoim intelekcie i (niepodważalnej) wiedzy z zakresu kodowania? Zaufaj naszemu wielokrotnie wypróbowanemu zestawowi "Stażysta-NIA"! Jedyne co potrzebujesz zrobić to zaczesać włos, zapuścić dumną monobrew oraz wąsik. Zostaw nam zaopatrzenie Ciebie w barwną, flanelową koszulę typu "przepad" i błękitne spodnie z 15% elastyny. Satysfakcja gwarantowana!
2. Na ferską tancerkę egzotyczną

MSP98zfO.png

Taniec i gorączka sobotniej nocy nie jest Ci obca? Odródź się niczym feniks z popiołów w naszej kreacji "Ferska tancerka egzotyczna"! Lateksowe rękawice, delikatna bawełniana podwiązka i pierzasty kostium równają się oczywistości bycia gwiazdą tej niezapomnianej nocy. Narzuć na siebie jeszcze prześwitującą pelerynkę a, kto wie, może to Ty zostaniesz perłą w koronie nowego księcia.
3. Na bohatera prosto z Samundy

1ltlr014.png

Właśnie wróciłeś z dobrze zasłużonych wakacji, misji dyplomatycznej lub znienawidzonej realiozy? Jesteś gotowy na odświeżenie swojego wizerunku? To najlepszy czas by wypróbować nasz strój inspirowany przez bohaterskie plemiona Samundy. Topik z pelerynką zapewni, że każdy dostrzeże Twoje lwie serce, a luźne porteczki dadzą Ci swobodę ruchu od początku uroczystości aż do końca następnego dnia.
4. Na Rotryjkę

1r1087qF.png

Nie wiesz jak zareagować na wieść o potencjalnym konkordacie? Wskocz w naszą kreację, która nie tylko doda Ci estymy, ale też pozwoli na doświadczenie szczypty ekstrawagancji. Strój składa się z wysokiej czapeczki "kardynałka" i szaty "ukryta". Obie zostały uszyte z mięciutkiego, pluszowego aksamitu importowanego prosto z Orientyki. Ostatnim dodatkiem do kreacji jest sztruksowa sukieneczka "paradiso" i okularki "przez różowe". Wiemy, że jesteś gotowa!
5. Na konfiturkę

1uzLWCQf.png

Czujesz, że zasługujesz na więcej? Chcesz od życia nieco więcej? Daj wszystkim do zrozumienia, na co Cię stać i czego potrzebujesz w naszej sukni "konfiturka". Elastyczna zielony dół kreacji sprawi, że każdy dostrzeże Twoje atuty, a borówkowy top zagwarantuje to, że każdy zrozumie Twoje aspiracje. Wybierz "konfiturkę" a może ta przyniesie Ci szczęście już najbliższej sobotniej nocy.Udanych uroczystości koronacyjnych życzy Dom Mody Auterra!
Z nami zostaniesz zauważony.
Serduszka
10 984,00 lt
Ten artykuł lubią: Kuba Hogh-Sedrovski, Eugeniusz Maat von Hippogriff, Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Wilhelm Orański, Filip I Gryf, Adam Jerzy Piastowski, Joanna Izabela, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Albert Jan Maat von Hippogriff, Henryk Leszczyński, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Alexander Rose, Michaś Elżbieta II, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Vladimir ik Lihtenštán, Grzegorz von Hippogriff-Czartoryski.
Komentarze
Eugeniusz Maat von Hippogriff
Jako burmistrz Auterry jestem zobowiązany przyjść w stroju nr. 3 ”Na bohatera prosto z Samundy„. ;)
Odpowiedz Permalink
ramael
@EugeniuszMaat Zachęcamy do składania zamówień.
Nie ma nic lepszego niż strój szyty na miarę. :)
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Świetne stroje.
Odpowiedz Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Jedyna słuszna reakcja:
XD
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
eee tam... ja przyjdę w klapkach. Ale stroje zacne, takie ten tego. XD
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Przyjdę w majtasach!
Odpowiedz Permalink
Alexander Rose
Strój "Na stażystę NIA" to jedyny słuszny wybór XD
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Piękne i twórcze :D
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Piękne :) Da się zamówić taki strój galowy?
Odpowiedz Permalink
ramael
@JulianF Ależ oczywiście, że tak! Zapraszamy do kontaktu! :)
Odpowiedz Permalink
ramael
@Eradl
giphy.gif
Dom Mody Auterra jest w stanie podjąć się wyzwania kreacji spersonalizowanej pary klapersów dla Prześwietnego!

Prosimy o kontakt, koronacja już tuż tuż! Nie ma czasu do stracenia :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.